Masaż sportowy

ADRES: Dolna Wilda 16, Poznań

khon-thai-uslugi-box3

Czym jest masaż sportowy?

Umów się

Masaż sportowy w Khon thai – Poznań

Masaż sportowy jest intensywną odmianą masażu tajskiego, skierowaną głównie do osób uprawiających aktywnie różnego rodzaju dyscypliny sportowe, niezależnie od stopnia intensywności, czy zaawansowania. W Salonie Khon thai Massage wykonujemy masaż sportowy, który jest indywidualnie dostosowany do Twoich preferencji, kondycji i predyspozycji.

Głównym zadaniem sportowego masażu tajskiego jest przygotowanie organizmu, w tym: mięśni, stawów, ścięgien, tkanek łącznych to wysiłku fizycznego, poprzez rozciągnięcie, rozmasowanie i rozgrzanie ich. Korzyści z niego płynące docenią również osoby, chcące przyspieszyć regenerację po wysiłku fizycznym, dzięki poprawieniu krążenia krwi i likwidacji zakwasów. Regularnie wykonywany masaż sportowy pozwala zabezpieczyć organizm przed pojawianiem się kontuzji oraz zwiększyć zakres ruchowy stawów, co jest kluczowe dla zachowania właściwej sprawności.

Sposób wykonywania sportowego masażu tajskiego jest podobny technicznie do masażu klasycznego, jednak ze znacznie większą siłą. Wykonuje się go w pozycji leżącej, używając nie tylko dłoni, ale również łokci, nadgarstków, stóp oraz kolan. Masaż sportowy obejmuje całe ciało, a poszczególne jego partie są masowane wg określonej kolejności. Doskonałym uzupełnieniem jest wykonanie masażu sportowego przy użyciu olejków, co dodatkowo zwiększa dobroczynne działanie.

Zalety masażu sportowego

Decydując się na sportowy masaż tajski w Khon thai Massage zapewniasz sobie poprawę zdrowia i sprawności sportowej, dzięki wielu pozytywnym efektom tego zabiegu:

  • przygotowanie ciała do wysiłku fizycznego,

  • zwiększenie sprawności ruchowej stawów i mięśni,

  • ogólne rozluźnienie organizmu,

  • przyspieszenie regeneracji po treningu,

  • pozbycie się przykurczy, stanów zapalnych oraz napięcia mięśniowego,

Korzystając z naszych usług, możesz być pewien doświadczenia i odpowiednich kwalifikacji naszych masażystek w salonie masażu Khon thai Massage.

o (2)

Jak przygotować się do masażu?

Aby móc w pełni wykorzystać dobroczynne działanie sportowego masażu tajskiego masażu, warto odpowiednio przygotować się przed zabiegiem:

  • zjedz lekki posiłek maksymalnie 2 godziny przed masażem,
  • pij jedynie wodę lub herbatę,
  • spróbuj zrelaksować się i wyciszyć, zapomnieć o pracy i obowiązkach.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!